ČITAOCI REPORTERI

Videli ste nešto zanimljivo?

Kakav meč u Njujorku: POVREDA Jovića i DEBAKL Reala

Autor mondo.rs

"Kraljevski klub" pretrpeo je težak poraz od gradskog rivala Atletika u SAD (3:7), a srpski igrač morao je ranije da napusti taj duel

Izvor: Tanjug/AP Photo/Frank Franklin II

Real Madrid pokušaće da što pre zaboravi duel u Njujorku protiv gradskog rivala Atletika, odigran u okviru Internacionalnog kupa šampiona.

Atletiko je slavio rezultatom 7:3, a Luka Jović se povredio na toj utakmici.

3:7
Izvor: Youtube/Football TV Network

Jović se u 25. minutu meča sudario sa golmanom Janom Oblakom pred golom Atletika, nakon čega je ostao da leži na zemlji. Slovenac mu je nehotice, u želji da uhvati loptu, zadao udarac u nogu.

Jović povreda
Izvor: Youtube/FÚTBOL TÁCTICO

Srpskom igraču lekarski tim ukazao je pomoć na terenu i pored njega, a onda je ga je zamenio Karim Benzema.

Jović nije mogao da nastavi utakmicu, ali je drugo poluvreme pratio sa klupe Reala i nije delovao zabrinuto, zbog čega postoji nada da nije po sredi ozbiljna povreda, već možda samo nezgodan bolan udarac.

Realu bi najmanje trebalo da i Jovića pridoda listi povređenih, jer je na njoj već nekolicina igrača.

Srpski fudbaler je drugi uzastopni meč Reala napustio ranije. Protiv Arsenala je izašao iz igre već posle 15 minuta, jer je njegov saigrač Naćo dobio crveni karton.

Dijego Kosta postigao je čak četiri gola za Atletiko, od čega jedan iz penala u 45. minutu, ali je i napustio ranije teren (u 65. Minute) zbog sukoba sa Danijem Karvahalom.

Strelci za "jorgandžije" su bili i Žoao Feliks, Anhel Korea i Vitolo, dok su golove za Real postigli Naćo, Benzema, sa bele tačke, i Havijer Ernandez.