Videli ste nešto zanimljivo?

11.08.2019. / 22:16 22:24

Penali na "Olimpiku": Luku Jovića NEĆE gol, pa neće!

Autor mondo.rs

Igrao je dobro u Salcburgu, lopta nije htela u gol. Igrao je dobro i u Rimu, opet isto. Ali, Real je večeras završio sa prijateljskim utakmicama i sada sledi ono pravo. Srećno, Luka.

Izvor: AP Photo/Gregorio Borgia/Guliver

Zinedin Zidan, izgelda, rešen je da drugi mandat na klupi Real Madrida počne u formaciji sa trojicom štopera, što se nije pokazalo kao uspešno tokom burnog pripremnog perioda ovog leta.

Štaviše.

Kada je na poluvremenu "generalke" pred početak sezone 2019/20 na fino popunjenom "Olimpiku" napravio TRI izmene, uveo Luku Jovića, Vinisijusa Pašeka i Tonija Krosa i "pretumbao" postavu u formaciju 4-4-2, njegov sastav u svim segmentima fudbala nadigrao je Romu, imao više igre, bolje šanse i bio blići golu, ali je rezultat iz prvog dela ostao na snazi...

...pa su u Rimu izvođeni penali.

Posle devet pogodaka, deseti - Marselov šut - završio je na prečki: Roma - Real Madrid 2:2 (2:2), penalima 5:4.

roma real madrid luka jović jovic Izvor: AP Photo/Gregorio Borgia/Guliver

Luka Jović ponovo je ušao u igru u nastavku, kao u Salcburgu, gde lopta "nije htela" u gol. Igrao je dobro i u Rimu, opet isto. Ali, Real je večeras završio sa prijateljskim utakmicama i sada sledi ono pravo.

Već za vikend "kraljevići" će gostovati u Vigu, jednom od najneprijatnijih gostovanja u Primeri. Počinje ono pravo - srećno, Luka.