Najpopularniji i najdugotrajniji kviz u Srbiji "TV Slagalica" ulazi u završnicu, dobijamo polufinaliste, a pitanja su sve zanimljivija i zanimljivija!
Tako se u poslednjem pitanju igre "Ko zna, zna", rezervisanom za sport, tražio odgovor na interesantno pitanje: Koji trener poznat po svom temperamentu je 2020. godine osvojio Kup Srbije u fudbalu s Vojvodinom?
Obojica takmičara su "lomila" taster na mišu kako bi se što pre javila, pošto su obojica bili sigurni da je u pitanju naravno Nenad Lalatović.
Brži je bio "plavi takmiča" i osvojio je 10 poena, ali je i to na kraju bilo malo da prođe dalje.
Podsetimo, prethodno je "Slagalica" došla u centra pažnje zbog Veljka Ražnatovića i "spojnica" u kojima je sin poznate srpske pevačice Cece povezan sa pogrešnim sportom.
Budite bolje informisani od drugih, PREUZMITE MONDO MOBILNU APLIKACIJU.
Zvezda u drami pobedila Partizan i odbranila Kup: Mekintajer doneo petu "Žućkovu levicu" u nizu
Da li je ovo ključni detalj finala Kupa Radivoja Koraća? Snimak otkriva zašto je Obradović pobesneo
"Nisu igrači odlučili finale, znamo svi o čemu pričamo": Obradović siguran da je i navijačima Partizana jasno
"Ako se bilo šta loše desi, odgovorni su Partizanov predsednik i trener": Čović se još jednom oglasio pred meč
Završen protest studenata u Kragujevcu: Petnaestočasovne blokade pod nazivom "Sretnimo se na Sretenje"