Početkom februara italijanski mediji pisali su o romansi Aleksandra Kolarova i manekenke Frančeske Floreti, nevenčane supruge pokojnog fudbalera Davidea Astorija, a čini se da se novopečeni par više ne krije!

To potvrđuju "paparaco" fotografije njihovog poslednjeg susreta.

Aleksandar Kolarov i Frančeska Fioreti primećeni su kako se ljube u automobilu, dok su se potom rastali i na parkingu dok je fudbaler negde ispraćao svoju novu devojku.

Pogledajte fotografije njihovog bliskog susreta!

Profimedia Foto: Profimedia

Frančeska je nevenčana udovica Davidea Astorija, fudbalera Fiorentine koji je pre tri godine iznenada umro u snu. Ona sa Astorijem, nekadašnjim kapitenom "viole", ima ćerku, a nije poznato od kada je u vezi sa Kolarovim.

Kolarov se, sa druge strane, razveo 2019. godine od supruge Vesne, s kojom ima dvoje dece, dok sa dizajnerkom Kristinom Mijačević ima jedno dete.

Pogledajte kako izgleda Frančeska!

Francesca Fioretti / Instagram Galerija Foto: Instagram/screenshot/francesca_fioretti

Budite bolje informisani od drugih, PREUZMITE MONDO MOBILNU APLIKACIJU.