IMATE PRIČU? Javite nam se.

SRBIN STRAH I TREPET ZA GOLMANE U ENGLESKOJ! Mitrović nezaustavljiv - tri gola za 33 minuta!

Autor Nemanja Stanojčić

Nestvarni Aleksandar Mitrović!

Aleksandar Mitrović Izvor: Profimedia

Gol-mašina se ne zaustavlja. Aleksandar Mitrović trese mreže kao od šale u dresu Fulama.

Nova "žrtva" fantastičnog srpskog napadača je Svonsi. Pokazao je šta zna i ume već u prvih 45 minuta.

Možda će vas zanimati

Mitrogol je postigao het-tri u prvom poluvremenu (3:1). U periodu od 12. do 45. minuta - dakle tri gola za 33 minuta!

Prvi je postigao u 12. minutu, pa je u 32. udvostručio prednost svog tima. Paterson je smanjio u 38, da bi Srbin u 45. dao i svoj treći gol.

Sada na svom kontu ima 10 utakmica, 10 golova i tri asistencije! Impresivno!

Postanite deo MONDO SPORT zajednice na Viberu.