IMATE PRIČU? Javite nam se.

NEŠTO NE ŠTIMA U PARIZU - SPREČILI ŠOK U 92. MINUTU! Mesi i Mbape igrali, pa u nadoknadi izbegli poraz!

Autor Nemanja Stanojčić

U Pari Sen Žermenu nešto ne funkcioniše i to se vidi po rezultatima ekipe.

Mesi na meču sa Lansom Izvor: Profimedia

Osvojiće PSŽ titulu u Francuskoj i samo neko čudo može da ih spreči u tome.

Međutim, ono što je činjenica jeste da Parižani igraju daleko ispod svojih mogućnosti, a to se videlo i u remiju sa Lansom (1:1). Ekipa kojoj je glavi cilj da osvoji Ligu šampiona ne sme da pruža ovakve partije...

Možda će vas zanimati

Gosti su sprečili šok golom Žoržinja Vajnalduma u drugom minutu nadoknade, pošto je domaćin imao prednost od 62. minuta kada je Seko Fofana matirao Kejlora Navasa.

Lionel Mesi, Anhel Di Marija, Mauro Ikardi, Hakimi, svi oni su bili u prvoj postavi, da bi posle pogotka Fofane Maurisio Poketino posegao za izmenama. U 70. minutu je napravio trostruku, ušli su Kilijan Mbape, Idrisa Gaj i Vajnaldum. Upravo je bivši vezista Liverpula najzaslužniji što na kraju nije bilo šoka.

PSŽ će još oko dva meseca biti bez Nejmara, a dobra vest za njih je što sledeći meč protiv Klub Briža u Ligi šampiona nema rezultatski značaj. Drugoplasirani su na tabeli sa četiri boda manje od Mančester sitija pred mečeve poslednjeg kola.