Jedan od najtalentovanijih fudbalera Vojvodine Mihailo Ivanović (18) vratio se sa pozajmice u Sampdoriji i sa dva prva seniorska gola doneo je svom timu važnu pobedu protiv novajlije u Superligi. Vojvodina je pobedila IMT 2:1 (1:1) uz uspone i padove u igri, ali su na kraju četvrti put ove sezone osvojili "čitav plen".
Mihailo Ivanović je u 12. minutu doveo svoj tim u vođstvo, potom je usledio bolji period igre "traktorista" koji su izjednačili preko Marka Lukovića u 41. minutu,, ali nisu uspeli da naprave i potpuni preokret... To je na kraju iskoristila Vojvodina koju je "razmrdao" ulazak Normana Kembela koji je pokrenuo akciju u kojoj je Stefan Đorđević poslao sjajnu loptu na drugu stativu za Mihaila Ivanovića kome nije bilo teško da se "pokloni" za 2:1.
"Nažalost, deveti put smo primili gol iz prekida... Imali smo svojih situacija, kad je trebalo da damo gol, mi smo ga primili iz kontre. Nema nezadovoljstva, ovoga puta nije prošlo!", kazao je Nebojša Jandrić iz redova Novobeograđana nakon "tesnog" poraza u Novom Sadu.
"Ima još nedostataka, ali ne bih kritikovao previše nego pohvalio svoje saigrače za pobedu", dodao je Ranko Popović iz redova "stare dame" koja je predstavila ove nedelje nove dresove, ali nije u njima igrala danas.
BONUS VIDEO:
Olimpijakos vraća Filipa Petruševa: Grci javili, sve je rešeno
Pogledajte kako je izgledalo privođenje Petra Đurića: Specijalci ga uveli u zgradu MUP (Video)
Real Madrid prošao Atletiko na penale: Sudija poništio gol Alvarezu, ovo će biti skandal
"Imam nagoveštaj da bi Panter mogao da se vrati": Obradović čuo pitanje novinara, pa izgovorio četiri reči
"Partizan je doneo još jednu važnu odluku": Ostoja Mijailović najavio promene od sledeće sezone