Svi događaji
Od najnovijeg
21:37

Partizanov četvrti poraz u nizu

Partizanova poslednja pobeda ostvarena je 10. aprila, na penale protiv Voždovca u Kupu. Od tada je poražen na gostovanju Čukaričkom (2:3), Crvenoj zvezdi u Superligi (2:3), Crvenoj zvezdi u Kupu (0:2) i ove nedelje protiv TSC-a kod kuće (1:2). Sledeću utakmicu odigraće takođe u Humskoj, protiv Vojvodine, 2. maja od 17. časova.

Partizan TSC uživo prenos TV Arena sport
MN Press

21:35

Šta čeka Partizan i TSC u borbi za drugo mesto?

Zvezda odmakla Partizanu za još bod

Pet kola pre kraja, Zvezda ima 11 poena više od Partizana. Povećala je razliku iako nije pobedila Vojvodinu u nedelju uveče.

Standings provided by Sofascore

21:33

Oni su heroji TSC-a

Heroji TSC-a su Aleksandar Ćirković, strelac gola u 29. minutu i Saša Jovanović, strelac u 76, za konačnih 1:2. U međuvremenu je pogodak za Partizan dao Bibras Natho, udarcem iz slobodnog udarca u 35. minutu.

MN Press

21:31

KRAJ, PARTIZAN - TSC 1:2!

Tim Žarka Lazetića primakao se crno-belima na četiri boda minusa i potencijalno opet "otvorio" trku za drugo mesto na tabeli! Jesenas je bilo 4:0 za tim iz Bačke Topole u Humskoj, a ove nedelje završeno je 2:1.

21:28

94' Kombinuju crno-beli, ali ne šutiraju

Bibras Natho je oklevao sa dodavanjem, pa je njegov centaršut zaustavljen... Nema prilike za Partizan dok odmiče nadoknada

21:21

89' Zakuvalo se u finišu, iako nema šansi

Bibras Natho
MN Press

0MSM8640A.JPG
MN Press

21:19

84' PONIŠTEN GOL PARTIZANA ZA 2:2!

Defanzivni vezista Partizana Denil Kastiljo pogodio je mrežu TSC-a, a sudija Nenad Minaković je posle konsultacije sa VAR sobom poništio taj pogodak zbog ofsajda

TV Arena sport/Screenshot

21:16

83' Ogromna prilika za TSC, Pantović katastrofalno zahvatio loptu

Saša Jovanović poslao je loptu u peterac Partizana, a tamo je Miloš Pantović jako loše gađao i nije ni uputio loptu ka golu. Opet je lako moglo da bude 1:3

Partizan TSC (8).JPG
MN Press

21:14

80' Saldanja izašao, Nikolić ušao u završnici

MN Press

21:11

Partizan je u ovoj situaciji tražio penal

21:11

78' Umalo 1:3 u Humskoj, škripi u odbrani Partizana!

Aranđel Stojković je ponovo krajnjim naporom sačuvao gol Aleksandra Jovanovića i u poslednjem trenutku sprečio da na semaforu piše 1:3.

21:09

76' GOL - TSC OPET VODI, 1:2 u Humskoj!

Saša Jovanović vratio je TSC-u prednost i postavio rezultat 1:2 u Humskoj! Sjajan centaršut Ifeta Đakovca sa leve strane, a onda i Jovanovićevo zakucavanje lopte u mrežu svog prezimenjaka!

20:55

62' Lepa akcija TSC-a, prečka!

Miloš Pantović završio je lepu akciju gostiju udarcem i pogođenom prečkom gola Aleksandra Jovanovića. Sada je TSC opet opasniji. Odličan meč u Humskoj!

PArtizan TSC (2).JPG
MN Press

20:49

56' Sjajna reakcija Filipovića!

Partizanov štoper ispratio je Pantovića i u punom trku ga sprečio da šutne ka golu Aleksandra Jovanovića. Proslavila je klupa crno-belih tu intervenciju kao gol - i to pokazuje koliko je ovo bitan meč za oba tima

20:48

54' Partizan traži penal, Minaković odmahuje rukom!

Goh je glavom spustio loptu i ona je pogodila Petrovića koji se nalazio neposredno kraj njega. Minaković je, deluje, aludirao na to da je ruka bila u prirodnom položaju i da je razdaljina bila premala da bi fudbaler reagovao.

Partizan TSC penal

20:18

Ovako je Natho iz slobodnjaka postavio 1:1

20:15

Ovako je TSC poveo u Humskoj

20:07

34' GOL - PARTIZAN IZJEDNAČUJE NA 1:1!

Namestio je Bibras Natho loptu u slobodnom udarcu sa ivice kaznenog prostora, prebacio živi zid i dao gol pogodivši malu mrežu kraj desne stative gola gostiju. Golman nije imao šansu!

Deseti gol izraelskog veterana ove sezone, uz sedam asistencija

20:02

29' GOL - TSC VODI 1:0!

Aleksandar Ćirković doveo je TSC u vođstvo! Brzi napad gostiju, Pantović je utrčao po desnoj strani, pobegao Antiću, poslao loptu ispod noge Kovačevića, a Ćirković je bio na pravom mestu da loptu ubaci u mrežu.

MN Press

19:59

22' Zakuvalo se posle duela Saldanje i Pejića

Partizanov napadač napravio je faul u napadu, nakon što je štoper TSC-a pao, a sudija na ivici kaznenog prostora dosudio prekršaj za goste. Crveno-beli su tražili da dobiju slobodan udarac

MN Press

19:38

4' Počelo je šansom za TSC

Petar Stanić šutirao je ka golu crno-belih na dodavanje sa leve strane i promašio desnu stativu

18:56

SASTAVI: Jovanović na golu, Saldanja u napadu Partizana!

Superliga.rs

18:55

U poslednjem susretu, 4:0 za TSC u Humskoj

Dugo će pamtiti u Partizanu šamar koji su doživeli na prošloj utakmici u Humskoj protiv TSC-a

COI-4742.JPG
MN Press

18:53

Igor Duljaj o "naručenim tekstovima"

Partizanov trener Igor Duljaj održao burnu konferenciju za novinare pred utakmicu

Youtube/ FK Partizan Beograd/Printscreen

18:52

Lazetić stiže na svoj omijeni stadion

Bivši napadač i trener Partizana Žarko Lazetić ponovo će predvoditi TSC u Humskoj. Pročitajte Lazetićevu konferenciju za novinare pred Partizan

Žarko Lazetić
Youtube/FK TSC BAČKA TOPOLA

18:50

Pogled na tabelu

18:50

Dobro došli u tekstualni prenos

Utakmica Partizan - TSC počeće u 19.30 časova i u njoj bi trka za drugo mesto u Superligi mogla da bude ili rešena ili potpuno otvorena. U ovom trenutku, crno-beli imaju sedam bodova više od današnjeg gosta