KRAJ

Gotovo je, Crvena zvezda je pobedila Radnički 1923 sa 3:2.

MN Press CRVENA ZVEZDA RADNIČKI

20:26

90' - JOŠ TRI MINUTA

Igraće se još tri minuta na Markakani.

20:23

88' - ZAVRŠNICA MEČA

Ulazimo u završnicu utakmice, počeo je 88. minut na Marakani.

20:16

81' - ŠANSE ZA ZVEZDU

Mogao je Hvang da uveća prednost, ali nije uspeo dovoljno dobro da šutira, pošto je šutirao pravo u golmana.

20:09

74' - KATAI I KRASO NA TERENU

Nova promena u Zvezdi, umesto Mirka Ivaniša ušao je Aleksandar Katai. Ušao je i Žan-Filip Kraso umesto Šerifa Endiaja.

20:05

70' - RADNIČKI NAPADA

Radnički ima više loptu u sovm posedu, traži gol, ali ne uspeva da dođe do ozbiljne šanse.

CRVENA ZVEZDA RADNIČKI (9).JPG
MN Press

19:58

63' - FAUL HVANGA

Sprečava Hvang napad gostiju i pravi faul na sredini terena.

19:52

57' - IZMENE MILOJEVIĆA

Ušli su Šljivić i Mimović, izašli su Kanga i Stamenić u redovima Zvezde.

CRVENA ZVEZDA RADNIČKI (6).JPG
MN Press

19:46

51' - NEMA NOVIH GOLOVA

Posle pet pogodaka u prvom delu, za sada nema pogodaka u druogm delu. Endiaj je imao dobru šansu, ali je promašio u 51.minutu.

19:20

POLUVREME

Završeno je prvo poluvreme, Zvezda vodi sa 3:2 na pauzi.

19:14

41' - OLAJINKA SE POVREDIO

Olajinka je ostao da leži na zemlji posle jednog starta, žalio se na povredu i uz pomoć lekara je izašao van terena. Posle kratke pauze je dobio znak i vratio se.

19:11

39' - RADNIČKI SE VRAĆA!

Radnički smanjuje zaostatak, Sali Vižđi matira Glazera za 3:2!

19:08

36' - POGODIO I HVANG!

Zvezda je uvećala prednost na 3:1. Olajinka je sjajno prošao po strani, predriblao nekoliko igrača, a onda ostavio za Hvanga koji je pogodio sa 3:1.

19:01

29' - ENDIAJ VRATIO PREDNOST

Zvezda ponovo vodi, pogodio je Šerif Endiaj, prvi gol dao je petom, drugi glavom - 2:1.

18:57

24' - IZJEDNAČENJE

Radnički je izjednačio na Marakani, Vasilije Đurić pogodio je u 25. minutu. Sjajno je reagovao na centaršut Gluščevića, ispružio je levu nogu i matirao Glazera.

18:52

19' - ENDIAJ POGODIO

Centaršut Mijailovića po zemlji, a Endiaj petom šalje loptu u mrežu, majstorija za vođstvo - 1:0!