Od najnovijeg
20:54

"MOMCI SU OVO ZASLUŽILI"

Vladan Milojević pohvalio je svoje izabranike.

"Zadovoljan sam, momci su svojim radom i odnosom zaslužili da igraju. Rekao sam i pre meča da u životu nikome ništa ne možete da date, da to mora da se zasluži io ni su to uradili. Pokazali su to na terenu. Ova utakmica treba samo da im bude motiv da rade, da slušaju trenere i da budu strpljivi", poručio je Milojević posle meča za "Arenu sport".

20:51

KRAJ

Ubedljiva pobeda Crvene zvezde od 4:0 u Kruševcu.

MN Press/MI Crvena Zvezda - Napredak

20:38

79' - ČEKA SE SAMO KONAČAN REZULTAT

Pitanje pobednika odavno je rešeno, čeka se samo konačan rezultat.

NAPREDAK_CRVENA_ZVEZDA_25.JPG
MN Press/MI

20:27

68' - SREMČEVIĆ ZA 4:0

Uroš Sremčević postigao je svoj drugi gol na meču, Katai je centrirao, Uroš je nadskočio čuvara i zatreaso mrežu.

NAPREDAK_CRVENA_ZVEZDA_36.JPG
MN Press/MI

20:21

63' - UŠAO KOSTA NEDELJKOVIĆ

Napravio je Milojević nekoliko izmena, među njima je i ulazak oporavljenog Koste Nedeljkovića. Pored njega ušli su još Mituljikić i Nikolić, a izašli su Kanga, Kraso i Mimović.

20:12

POGLEDAJTE I GOL KATAIJA

Ovako je Katai pogodio za 3:0.

20:06

47' - POČELO JE DRUGO POLUVREME

Počelo je drugo poluvreme.

19:50

POLUVREME

Završeno je prvo poluvreme, Zvezda vodi sa 3:0.

MN Press/MI Zvezda - Napredak

19:48

45' - KATAI ZA 3:0

Još jedna sjajna asistencija mladog Kneževića, Katai je uzeo loptu, prošao pored golmana i lako zatresao mrežu.

19:45

42' - GOL SREMČEVIĆA

Pogodio je i Sremčević, Knežević, strelac prvog gola, sada je bio asistent - 2:0.

19:39

37' - ŽUTI ZA STEVANOVIĆA

Prvi žuti karton na meču dobio je Stevanović zbog oštrog starta na Šljiviću.

19:34

32' - GUTEŠA BRANI

Imao je Napredak prvi opasan napad na meču, Bastajić se namestio, našao prostor za šut, Guteša je lako odbranio njegov udarac.

19:25

23' - MIMOVIĆ PORED GOLA

Mimović je pokušao sa oko 20 metara posle kornera, lopta je završila pored gola.

19:11

8' - KNEŽEVIĆ POGODIO

Lepa akcija Zvezde, dupli pas Kataija i Kneževića, a mladi Nikola (21) je posle toga "zakucao" loptu u mrežu iz voleja.