Svi događaji
Od najnovijeg
22:56

KRAJ! POBEDA PARTIZANA!

Fudbaleri Paritzana su sa minimalnih 1:0 pogotkom Mateuša Saldanje na startu Superlige savladali Napredak.

MN Press Napredak Partizan

22:52

93. minut: GOOOL!

Saldanja je heroj! MAteja Stjepanović je odigrao dupli pas sa Brazilcem, a onda je Saldanja ubacio loptu u mrežu! U 93. minutu poveo je Partizan 1:0!

Saldanja je skinuo dres i dobio je žuti karton.

22:52

92. minut: AUUU!

Saldanja je prošao u kazneni prostor sa strane, centirirao, ali nije bilo nikoga da postavi nogu i pogodi za 1:0!

0MSM8355.JPG
MN Press

22:51

90. minut: Još pet minuta!

Toliko ćemo gledati nadoknade! Sve manje vremena za Partizan.

22:45

86. minut: Drama!

Ostavio je loptu Natho koji je ušao sa klupe, ali šutirao je preko gola!

22:27

67. minut: CRVENI KARTON!

Mogao je baš, baš ozbiljno da povredi fudbalera Partizana Miloš Toševski! Uleteo mu je sa dve noge i novi levi bek Partizana Miloš Đurđević je pao kao pokošen. VAR je pregledao ovu odluku i nije je promenio!

22:20

60. minut: Nova izmena!

Ksander Severina će zameniti Alda Kalulua!

22:20

Baklajada navijača Partizana!

MONDO/Dušan Ninković Bakljada navijača Partizana protiv Napretka

22:11

51. minut: Au kakav udarac!

Kakav udarac! Nebojša Bastajić je sa strane šutnuo, lopta je felšom išla pravo u mrežu, a sjajnom paradom je Aleksandar Jovanović uspeo da izbaci loptu u korner. Posle kornera nije Napredak zapretio.

undefined
MN Press

22:09

IDE U TOTALNU OFANZIVU STANOJEVIĆ!

Na startu drugog poluvremena dve izmene koje će Partizan učiniti mnogo ofanzivnijim. Gajas Zahid menja Aleksandra Šćekića, a umesto Goha ulazi klasični napadač Nemanja Nikolić.

21:48

POLUVREME! Nema golova!

Nije bilo golova u prvuh 45 minuta! Nekoliko prilika smo videli na startu, onda je viđeno jedno zatišje i do kraja poluvremena smo tek u finišu videli još jednu šansu za Ščekića.

Partizan NApredak uživo prenos Superliga Arena sport 1 Premium link
MN Press

21:41

41. minut: Opet Šćekić!

Saldanja je prošao sa strane, niko nije mogao da ga sustigne, ali kada je poslao loptu ka visokom crnogorskom vezisti lopta je otišla previše iza leđa i nije bilo gola.

MN Press

21:34

33. minut: Konačno nešto!

Pokušao je iz srca šesnaesterca Nemanja Trifunović, ali je preslaba bila njegova lopta. Ostaje 0:0.

0MSM8235.JPG
MN Press

21:13

A evo i Grobara na tribinama

MONDO/Dušan Ninković Grobari posle godinu dana u Humskoj

21:04

4. minut: PREČKA!

Naleteo je na loptu iz drugog plana Aleksandar Šćekić i pogodio je prečku! A onda je i preko Mateje Bubnja Napredak zapretio. Zatim je Savić jedva odbranio šut Kalulua, zaista je ovo start koji obećava!

21:01

Počeo je meč!

Fudbaleri oba tima su na terenu i počeo je meč! Čuju se i navijači Partizana koji su se vratili na "JNA" posle godinu dana.

20:32

Sastavi!

PARTIZAN: 4-2-3-1 Jovanović - Antić, Mujakić, Marković, Đorđević - Arijaga, Šćekić - Kalilu, Goh, Trifunović - Saldanja

NAPREDAK: 4-2-3-1 Savić - Bukorac, Marinković, Bubanj, Vukajlović - Krstić, Čubra - Bastajić, Tošeski, Stojiljković - Karaklajić

20:22

Na JNA, a Partizan gost!

Fudbaleri Partizana će biti gosti na svom terenu zato što

20:00

Počela je Superliga!

Videli smo spektakularan početak sa čak četiri gola u jednom poluvremenu, a sada je red da i fudbaleri Partizana počnu svoju sezonu! Od 21 čas igraju sa Napretkom