Svi događaji
Od najnovijeg
21:47

Kraj utakmice, Partizan razbio Jedinstvo 4:0!

Golovima Bibrasa Natha, njegovim asistencijama za golove Đorđa Jovanovića i pogotkom Nemanje Trifunovića, crno-beli su ubedljivom pobedom došli sebi posle ubedljivog poraza od Dinamo Kijeva u Poljskoj.

21:42

Partizanov gol za 4:0, prelako za "devetku"

MN Press

MN Press

MN Press

21:24

Partizan vodi 4:0, opet Đorđe Jovanović

Rutinska pobeda crno-belih i sada već neprijatan skor za domaće! Centrirao je u 65. minutu Bibras Natho, pogodio Đorđa Jovanovića "u trepavicu" na ivici kaznenog prostora, a golman domaćih Vukašin Jovanović je "zaplivao" u prazno. Ubedljivih 4:0 za Beograđane i drugi gol "devetke" crno-belih.

Partizan rešava sve, vodi 3:0!

Crno-beli "peške" došli do velike šanse, u kojoj je Đorđe Jovanović savladao golmana Vukašina Jovanovića. Bio je to pravi zicer, na asistenciju smirenog Bibrasa Natha, za potvrdu izvesnog trijumfa Beograđana.

20:40

Partizanov gol za velikih 2:0

20:38

I Nemanja Matić je tu

Prvi čovek Jedinstva, Nemanja Matić, došao je sa priprema Liona na istorijski meč na "Draganu Džajiću"

MN Press

MN Press

20:35

Ovako je Partizan poveo na Ubu

20:30

Prve fotografije sa stadiona "Dragan Džajić"

Partizan vodi 2:0, Trifunović!

Nemanja Trifunović donosi crno-belima 2:0 u 27. minutu! Nakon što je iznedio penal sada je dao i ol, iskoristivši asistenciju Đorđa Jovanovića posle velike greške odbrane domaćih.

20:12

Đorđe Jovanović ne uspeva da se "upiše"

Partizanov napadač ispratio je akciju u 12. minutu, pokušao da postigne prvi gol od povratka  Humsku - i ipak nije uspeo

20:05

Skaut Real Madrida na utakmici

Predstanik "kraljevskog kluba" došao je na Ub da bi gledao mladog golmana Jedinstva, Vukašina Jovanovića. Još nema ni 17 godina, a trener Ivan Radovanović već ima puno poverenje u njega u Superigi.

20:01

GOL! Partizan vodi 1:0, Natho!

Izraelac je u 2. minutu doneo vođstvo Beograđanima savladavši rutinski Vukašina Jovanovića (2007), Partizanovog pozajmljenog golmana Ubljanima!

bibars natho
Arena sport/screenshot

20:00

Penal za Partizan, faul na Trifunoviću!

Nenad Minaković nema dilemu oko toga da li je igrač Jedinstva Milanović napravio penal. Bibras Natho odmah će imati šansu!

19:43

Startnih 11 Jedinstva - za istoriju

19:43

Ovako je Stanojević birao tim - Saldanja na klupu!

Mario Jurčević debituje za Partizan, nakon što se nije "skidao" za prvi meč u Superligi i bio rezerva u Ligi šampiona protiv Dinamo Kijeva. Takođem, Đorđe Jovanović igra umesto brazilskog centarfora Mateuša Saldanje, i njemu su to prvi minuti u ovom mandatu.

19:41

Partizanovih 11 na Ubu - ima promena

19:40

Stanojević otkrio šta ga brine

"Više me brine faza napada od odbrane koju je lakše napraviti. Pokazali smo da smo totalno bezopasni i da se slabo krećemo u napadu".

MONDO/Stefan Stojanović

19:34

Dobro došli u tekstualni prenos

Utakmica Jedinstvo Ub - Partizan počeće u 20 časova i istovremeno se igra i meč Crvena zvezda - Mladost Lučani