Milojević dugo nije bio ovako ljut!

Pritnscreen/Arena sport

22:25

Premotavanje - hajlajtsi sa Marakane

Bilo je burno i završeno je rezultatom koji niko nije očekivao. Crvena zvezda - Mladost Lučani 2:2

22:03

Kraj

Gotovo je, posle 100 minuta igre - 2:2! Zvezda je tako nastavila niz nepobedivosti na Marakani, pošto nije izgubila u domaćem šampionatu čak 134 meča.

Dusan Milenkovic/ATAIMAGES Crvena Zvezda Mladost

22:02

100' - Počeo je 100. minut meča

Duarte je probao i loše šutirao.

22:00

98' - Gužva u kaznenom prostoru

Napada Zvezda, gužva u kaznenom prostoru Mladosti. Nema gola.

Dusan Milenkovic/ATAIMAGES

21:59

97' - Opet korner

Još jedan korner za Zvezdu, Spajić je nadvisio sve u skoku, šutirao je pored stative.

21:57

94' - Novi prekid

Novi prekid, igrači Mladosti su na travi, traže pomoć lekara.

21:54

Sve pršti na Marakani - Endiaj za 2:2!

Zvezda je izjednačila u 91. minutu, Endiaj je bio najviši u skoku - 2:2!

21:53

90' - Još sedam minuta, odbrana Stamenkovića!

Četvrti sudija pokazao je da će da se igra još sedam minuta. U tom momentu izveden je korner, a Stamenković je fenomenalnom intervencijom na gol liniji sprečio pogodak.

21:51

89' - Kanga preko gola

Posle drugog uzastopnog kornera je lopta došla do Kange koji je želeo da bude junak, šutirao je sa oko 18-19 metara, daleko preko gola.

21:50

88' - Novi korner

Još jedna korner za Zvezdu, Mladost se povukla u svoj kazneni prostor i brani prednost.

21:48

Šampion se budi - Duarte za 2:1!

Jovanović je centrirao, Duarte pogodio glavom, 2:1 je na Marakani u 85. minutu!

21:47

84' - Kanga umesto Rodića

Promena Milojevića, Kanga je ušao umesto Rodića.

21:46

83' - Lekari su na terenu

Stamenković se žali na povredu, lekari su na terenu.

21:44

81' - Opet je probao Katai

Još jednom se Katai oprobao, ovog puta sa ivice kaznenog prostora, daleko preko gola!

21:40

78' - Stamenković ne da

Napadi Zvezde se ređaju, imao je domaći tim 13. korner na meču, ali bez uspeha. Stamenković čuva svoj gol.

Crvena zvezda Mladost Lučani uživo prenos livestream Arena sport Superliga
MN Press

21:38

76' - Zvezdin juriš

Ide Zvezda svim silama po gol, ali ne uspeva da ga postigne. U igru je ušao Lazar Jovanović, sin bivšeg srpskog fudbalera Milana Jovanovića, zamenio je Mimovića.

21:34

71' - Promašaj Kataija

Imao je Katai odličnu priliku, našao se u kaznenom prostoru, šutirao je daleko preko gola.

21:33

70' - Žestoki protesti

Ljubomirac je bio besan kada je dobio crveni karton, pokazivao je sudiji da je išao na loptu, arbitar mu je objašnjavao da je bila opasna igra i da je zato isključen.

21:30

68' - Crveni karton, Mladost sa desetoricom

Mladost sa igračem manje u nastavku meča. Ljubomirac je dobio direktan crveni karton! Kasnio je sa startom, promašio loptu i đonom pao na nogu Hvanga koji je ostao da leži na zemlji.

ArenaSport 1 / printscreen

21:28

66' - Pravo u Stamenkovića

Oprobao se i Spajić, šutirao je pravo u Stamenkovića.

MN Press

21:25

62' - Neverovatan promašaj Zvezde

Mogli su Duarte i Endiaj da postignu gol, našli su se u sjajnoj prilici, ali su nespretno reagovali.

21:24

61' - Velika šansa za goste

Imao je Ćirić odličnu priliku, ostao je sam na drugoj stativi, šutirao pored gola, ali je sudija podigao zastavicu za ofsajd. VAR  bi proveravao situaciju da se mreža zatresla.

21:23

60' - Stop za crveno-bele

Čvrsti Lučanci ne dopuštaju domaćima ni da smanje zaostatak. Ističe sat fudbala na "Marakani"

Ilić Crvena zvezda
MN Press

21:20

57' - Zvezda tražila penal

Posle kornera i gužve u kaznenom prostoru igrači Zvezde tražili su penal. Sudija je odmahnuo rukom. Meč je nastavljen.

21:17

55' - Điga se oprobao

Pokušao je Điga, bio je najviši posle kornera, ali je veoma loše šutirao.

MN Press

21:14

52' - Zvezda traži gol

Zvezda je u seriji napada u drugom poluvremenu, traži gol na sve načine.

21:08

46' - Dve izmene Milojevića

Milojević je napravio dve izmene, u igru su ušli Srđan Mijailović i Bruno Duarte umeto Pume i Dalsija.

MN Press

20:50

Poluvreme

Završeno je prvo poluvreme Mladost vodi sa 2:0 protiv Crvene zvezde na Marakani.

20:48

45' - Još dva minuta

Igraće se još dva minuta u prvom poluvremenu.

Muk na Marakani - Mladost vodi 2:0

Poptuni muk na Marakani, Mladost vodi sa 2:0 od 38. minuta! Posle gužve u kaznenom prostoru posle izvedenog slobodnog udarca najbolje se snašao Ćirković i pogodio!

undefined
TV Arena sport/Screenshot

20:39

37' - Hvang vikao na saigrače i dobio karton

Hvant je faulirao Ljubomirca i sprečio veliku opasnost za gol svog tima, onda je dobio žuti karton zbog tog faula, pa je počeo da viče na saigrače, ljut zbog načina na koji su se branili.

20:37

35' - Mladost u šansi

Imala je Mladost prvu šansu posle postignutog gola, veoma loš centaršut Udovičića i lak posao za golmana Ilića.

20:33

31' - Velika šansa za Zvezdu

Mogla je Zvezda do izjednačenja, Endiaj je šutirao veoma dobro, Stamenković je još bolje reagovao i sprečio da lopta završi u mreži.

MN Press

20:30

28' - Zvezda napada

Nastavljaju se napadi Zvezde posle primljenog gola. Oprobao se spajić posle slobodnog udarca, šutirao je preko gola.

20:23

Ko je ovo očekivao? Mladost vodi!

VAR je proverio sve, ustanovio da je linijski sudija pogrešio, gol je priznat. Mladost vodi!

undefined

20:21

19' - Poništen gol Mladosti, sledi provera!

Mladost je povela preko Endiaja u 19. minutu, ali je linijski sudija podigao ofsajd zastavicu. Čeka se VAR provera.

20:20

17' - Preti i Mladost

Prva prilika za Mladost, Endiaj iz redova gostiju je šutirao iz kaznenog prostora, daleko preko gola.

20:15

13' - Dalsio zapretio

Sa oko 25 metara Dalsio se oprobao, šutirao je odlično, golman je intervenisao.

20:14

12' - Napada Zvezda

Nastavljaju se napadi Zvezde, golova nema.

20:06

3' - Korner za Zvezdu

Prva šansa za Zvezdu bila je posle kornera, ali je Ilić šutirao daleko preko gola glavom.

20:03

1' - Krenulo je

Utakmica na Marakani je počela.

20:02

Početak malo kasni

Početak utakmice malo kasni, pred start je Šerif Endiaj dobio simboličan poklon od Mitra Mrkele.