Kraj utakmice, Partizan - Dinamo 0:3

Ukrajinci su preslišali crno-bele i u Humskoj i prošli u 3. kolo kvalifikacija za Ligu šampiona. Sa druge strane, crno-beli će u kvaiikacije za Ligu Evrope i tamo ih čeka Lugano.

21:50

Ukrajinci povećavaju na 3:0, nije bio ofsajd

Oleksandr Karavajev postavio je ubedljivih 3:0 za Dinamo u Humskoj i u ukupnom skoru ogromnih 9:2 za Ukrajince.

MN Press

21:23

Dinamo Kijev vodi 2:0 protiv Partizana

Ukrajinci u 68. minutu povećavaju prednost u Beogradu, udarcem iz jedanesterca. Strelac je bi Vladimir Vanat, napadač Dinama koji je i iznudio prekršaj.  U ukupnom skoru, rezultat je ogromnih 8:2 za Ukrajince.

MN Press

21:23

Penal za Dinamo Kijev!

Vanat je utrčao u kazneni prostor, sačekao start Svetozara Markovića i bio fauliran.

21:19

Može li Partizan da bar izbegne poraz?

MN Press MN Press

20:33

Umalo 0:2 za Dinamo

Mikola Šeparenko gađao je sa ivice kaznenog prostora i promašio gol u 32. minutu, bio je jako blizu

Partizan Dinamo Kijev uživo prenos kvalifikacije za Ligu šampiona
MN Press

20:27

Partizanov poklon i Dinamov gol

20:16

GOL, 0:1! Dinamo vodi od 16. minuta

Brz kontranapad Dinama nakon greške Kalulua na sredini terena doveo je do gola gostiju u 16. minuta. Levo krilo Andrija Jarmolenko je ostao sam sa golmanom Aleksandrom Jovanovićem i rutinski ga je matirao.

20:03

Stanojević uveo novinu u igru

Partizan prvi put ove sezone u formaciji sa tri štopera, trebalo bi da bude 3-4-2-1

19:57

Sastav Dinamo Kijeva u Hzumskoj

19:56

Crno-beli prvi put u novim dresovima

Tim Aleksandra Stanojevića nastupa protiv Dinama u novom Partizanovom dresu koji je predstavio nekoliko sati pre utakmice

FK Partizan Novi dres FK Partizan

19:55

Sastav Partizana - Mateuš Saldanja u špicu

19:48

Dobro došli u tekstualni prenos

Partizan u Humskoj igra protiv Dinamo Kijev posle ubedljivog poraza u Poljskoj u prvoj utakmici, 6:2. Realnost je da će Partizan u nastavku evropskog leta igrati protiv Lugana u kvalifikacijama za Ligu šampiona, a da ne bude tako crno-belima je potrebno apsolutno čudo u Humsko, pred praznim tribinama zbog kazne iz prošle sezone