Ranjeni Bajern je najopasniji Bajern: RAZBILI Majnc - od 0:1 do 6:1!

"Ujedaju" kada su u problemu, što može da raduje Nika Kovača. Upisalo se čak šest fudbalera, ne i Filipe Kutinjo koji je prvi put počeo meč za tim iz Minhena.

Bajern je sezonu u Bundes ligi počeo remijem protiv Herte (2:2), ali su već u dva naredna duela pokazali da je to bio samo loš dan!

Gigant iz Bavarske deklasirao je ovog popodneva nesrećni Majnc. Gosti su samo naljutili tim Nika Kovača golom Botijusa iz 6. minuta, da bi pola sata kasnije počeo "teror" domaćina i na kraju čak ŠEST golova u mreži golmana Milera.

Ako je neko hteo da "izazove" Bajern ove sezone u borbi za titulu, dobio je snažnu poruku: Bajern Minhen - Majnc 6:1 (2:1).

Izjednačenje domaćinu je doneo novajlija Benžaman Pavar, do poluvremena su poveli golom David Alabe, da bi u nastavku pogađali i Perišić, Koman, Levandovski i Dejvis.

Ovo je ujedno bio i debi Filipe Kutinja pred domaćom publikom (stigao na pozajmicu iz Barselone), ali nije ostvario zapaženiji učinak do izmene u 67. minutu, mada je svakako jasno da će mu biti potrebno određeno vreme kako bi se prilagodio zahtevima novog trenera.

Opširnije na portalu naših kolega iz Banjaluke, Mondo.ba.