Čuka za pet minuta ISPUSTILA 2:0, Javor i Napredak RASPUCANI

Lep broj golova ove subote u Superligi.

VOZDOVAC vs CUKARICKI Beograd, 14.09.2019. foto: MN press / vm Fudbal, Vozdovac, Cukaricki, XYZ

Fudbaleri Voždovca i Čukaričkog igrali su na Dušanovcu nerešeno 2:2 u osmom kolu Super lige Srbije, dok je Javor ubedljivo savladao Rad kod kuće 3:0, a Napredak bio takođe raspucan u Surdulici protiv Radnika 4:1.

U dinamičnoj utakmici na krovu TC "Stadion" viđeno je dosta uzbuđenja, a gosti s Banovog brda su pola sata pre kraja imali vođstvo od dva gola, međutim, tim Aleksandra Veselinovića nije uspeo da osvoji tri boda.

Vodeći gol za Čukarički postigao je Luka Stojanović u 34. minutu, da bi na 2:0, posle samo 30 sekundi u igri, povisio Veljko Birmančević u 60.

Voždovac je, ipak, brzo došao do izjednačenja. Već u 62. minutu Miloš Stojčev je smanjo zaostatak, da bi izjednačenje i konačan rezultat u 65. postavio Nemanja Nikolić.

Čukarički je posle ovog remija četvrti sa 16 bodova, dok je Voždovac 10. sa osam.