Spektakl na "Tardiniju": Pet golova, dva penala i crveni karton!

Izvor mondo.ba

Zaista je teško pobrojati sve ono što se dešavalu na poslednjem meču 6. kola Serije A između Parme i Torina, u kojem su, nakon mnogo uzbuđenja, domaći slavili 3:2.

Publika na kultnom stadionu "Enio Tardini" zaista je mogla da uživa u dvoboju Parme i Torina, u meču kojim je zaključeno šesto kolo Serije A.

Mnoštvo lepih poteza, prilika, crveni karton, dva jedanaesterca i četiri gola. Sve to u prvom poluvremenu! A onda, još jedan u samom finišu.

Ukratko je ovo rezime duela koji je okončan pobedom domaćih 3:2 (2:2).

Inače, jedan od najboljih igrača utakmice bio je švedski internacionalac, čiji roditelji vuku porijeklo iz Makedonije, Dejan Kuluševski.

S obzirom na to da je već nakon 75 sekundi viđen prvi gol, mogla se očekivati goleada u Parmi.

Žervinjo je bio u prepoznatljivom prodoru, a Kuluševski u padu ugurao loptu u gol Torina. Ipak, izjednačenje je uslijedilo već u 12. minutu. Defanzivac gostiju Kristijan Ansaldi ostao je usamljen nakon katastrofalne reakcije odbrane Parme i glavom pogodio za 1:1.

Ceo izveštaj pročitajte na portalu Mondo.ba, naših kolega iz Banjaluke.