Poklon za Mihu od njegovih igrača: VELIKA pobeda u Napulju!

Bolonja posle preokreta pobedila usred "San Paola"!

Gostovanja Napoliju na čuvenom "San Paolu" predstavljaju teže ispite za timove i trenere u Seriji A. Malo ko ih završi sa prelaznom ocenom, a tek sa najvećom...

Ove sezone to je uspelo samo Kaljariju (0:1) i danas Bolonji 1:2 (1:0)!

Doduše, Napoli je u očajnoj formi i poraz od Bolonje osma je utakmica u nizu u kojoj tim Karla Anćelotija nije uspeo pobedi. Posle četiri vezana remija, usledio je poraz, koji će, nema dileme, još više zaljuljati vruću klupu na kojoj sedi čuveni trener.

S druge strane, Siniša Mihajlović, srpski stručnjak i trener Bolonje, koji je zbog lečenja propustio teško gostovanje, bolji poklon od svojih pulena nije mogao ni da zamisli, pogoto jer su na poluvremenu imali zaostatak od jednog gola. Fernando Ljorente je bio strelac u 41.

Samo jedna pobeda u prethodnih deset mečeva nije nešto što diže samopouzdanje, ali fudbaleri Bolonje pokazali su da su veliki borci, kao i njihov trener.

Tinejdžer Andres Skov Olsen ušao je na poluvremenu umesto ne baš preterano raspoloženog Orsolinija, a onda pogotkom u 58. minutu inicirao veliki preokret u Napolju.

Ekipa Napolija bila je ta koja je napadala, Lukaš Skorupski imao je pune ruke posla na golu Bolonje, ali je poslednji loptu iz mreže vadio David Ospina.

Fudbaleri Bolonje odigrali su odličnu akciju na malom prostoru, Džemaili je poslao loptu iza leđa Kulibalija, a Sansone je bio egzekutor za preokret - 2:1!