ŠOU u Švedskoj - golman u 90. minutu za bod, radost kao finale LŠ! (VIDEO)

Autor Milutin Vujičić

Pogledajte neverovatnu scenu u Falkenbergu...

Izvor: Twitter/Screenshot

Kad god golmani postignu gol - to je spektakl!

Retki su oni koji karijere završe s pogotkom uz svoje ime, ali jedan od njih neće biti danski čuvar mreže Anders Lindegard koji je u 36. godini dočekao prvi prvenac.

Možda će vas zanimati

Nekadašnji čuvar mreže Mančester junajteda, bio je član kluba od 2010. do 2015. godine, sada nastupa za Helsingborg koji se ne nalazi u sjajnoj situaciji. Klub koji je iznedrio Henrika Larsona, i koji sada trenira Olaf Melberg, očigledno će voditi bitku za opstanak.

Šampion iz 2011. godine nalazi se na 14. mestu na tabeli i bio bi i niže da im Lindegard nije doneo bod na gostovanju protiv Falkenbergsa.

Gubili su gosti 2:0, da bi u poslednjih deset minuta stigli do izjednačenja. Prvo je Van den Hurk u 81. minutu ublažio prednost Falkenbergsa, da bi potom Anders Lindegard otišao u nadoknadi vremena na korner - i pogodio!

Pogledajte prvi gol Lindegarda u karijeri...