OZBILJNI SU!

OVA RUSIJA JE PRVA LIGA: Tri komada i Mađarima, pa opuštanje da pokažu da su to oni!

Igraju lep fudbal..

Rusija je protiv Srbije pokazala da je veoma opasna reprezentacija (3:1), a kvalitet su demonstrirali i tri dana kasnije na gostovanju u Mađarskoj.

Na prelepoj i pustoj "Puškaš areni" videli smo čak pet golova, od toga jedan više u mreži domaćina koji je tek u poslednjih pola sata uspeo da kazni opuštanje Rusije. Time su nas podsetili da su trenutno možda "prva liga Evrope", ali da i dalje imaju stare boljke...

MAĐARSKA - RUSIJA 2:3 (0:2)

Ekipa selektora Čerčesova povela je već u 15. minutu preko Mirančuka, čiji je brat prešao u Atalantu, da bi već u 34. prednost duplirao Ozdoev.

Bolju igru gosti su "naplatili" u prvom minutu nastavka, baš kao i protiv Srbije, kada je naturalizovani bek Mario Fernandeš pogodio za visokih i neprijatnih 0:3 na semaforu. Mogla je Rusija i do još nekog gola, ali onda su pokazali da ne mogu da drže koncentraciju čitav meč.

Šalaj je u 62. minutu smanjio rezultat, da bi potom rezervista Nikolić u 70. doveo Mađare na samo jedan gol minusa, ali nisu imali snage ili kvaliteta da uzmu bod.

Rusija tako posle prvih kola Lige nacija ostaje na čelu grupe 2 u diviziji "B".

Videćemo ko će biti iza njih pošto se sada sastaju Srbija i Turska, ekipe koje su poražene u prvoj rundi ovog novog takmičenja.