U ZVEZDI BIO HEROJ DERBIJA I LJUBIMAC DELIJA: Vratio se u srpski fudbal i pogodio na debiju

Zadužio je "desetku" i odmah napravio razliku.

Nekadašnji mladi reprezentativac Srbije Luka Milunović vratio se u srpski fudbal, u kojem je najdublji trag ostavio u Crvenoj zvezdi od 2012. do 2014.

Napadač koji posle odlaska sa "Marakane" nije dosegao visine kakve su mu bile predviđane sada je igrač Napretka i u subotu je za novi klub debitovao golom dovoljnim za bod.

Napredak - Zlatibor 1:1 (0:0)

Luka Milunović

U utakmici protiv Zlatibora on je ušao sa klupe u 46. minutu, a u 69. doneo Kruševljanima prednost, koja ipak nije dugo trajala.

Samo pet minuta kasnije, gosti iz Čajetine su izjednačili pogotkom Vasilija Janjića posle kontranapada, za konačnih 1:1.