Španski Lester na pomolu?

DOJUČERAŠNJI DRUGOLIGAŠ NA VRHU TABELE PRIMERE: Prvo su srušili Real, a sada je "žrtva" bio srpski golman!

Kadiz je u neverovatnoj formi na početku nove sezone.

Fudbaleri Kadiza uspeli su da savladaju Eibar na gostovanju rezultatom 2:0 i tako su došli na deobu prvog mesta sa Real Sosijedadom.

Oba tima imaju po 13 bodova, a dojučerašnji drugoligaš je na ovom meču sv rešio u tri minuta. Prvi gol je u 36. minutu postigao Alvaro Negredo, a samo tri minuta kasnije on je asistirao Sančezu za 2:0.

U timu Eibara je svih 90 minuta na golu proveo Marko Dmitrović, dok je kod Kadiza Filip Malbašić ušao u igru u 72. minutu.

Ovo je bila druga pobeda Kadiza na gostovanjima u Baskiji ove sezone, pošto su savladali Atletik Bilbao 1:0 na San Mamesu. Najveći "skalp" koji su ove sezone "skinuli" je pobeda nad Real Madridom 1:0.

Tim Filipa Malbašića je sada sa 14 bodova na deobi prvog mesta, sa bodom više od Real Madrida i duplo više bodova od Barselone.

U sledećem kolu Kadiz gostuje Atletiku gde će probati još jednom da dođe do pobede nad velikim rivalom ove godine.