AH...

ZAIGRAO UMESTO JOVIĆA I DAO GOL POSLE 100 SEKUNDI: Kad te neće - onda te baš neće!

Prva šansa i odmah gol, ali nedovoljno za pobedu.

Tri gola i asistencija za Luku Jovića tokom reprezentativne pauze, odsustvo Karima Benzeme, ali...

Srpski napadač je po povratku u Madrid dobio pozitivan test na korona virus i na terenu ga neće biti oko dve nedelje, a to koristi njegov konkurent u napadu Marijano Dijaz.

Treći napadač Real Madrida dobio je šansu da počne duel protiv Viljareala i odmah je iskoristio na najbolji mogući način. Već u drugom minutu uspeo je da postigne gol na asistenciju Karvahala, možda i preskočio Jovića u klupskoj hijerarhiji.

Bio je to idealan "nabačaj" desnog beka Real Madrida, i odličan "let" Marijana, a i VAR tehnologija je potvrdila da je pogodak bio regularan.

Ovo je prvi pogodak za napadača iz Dominikanske Republike ove sezone, a poslednji gol za Real Madrid dao je u "El Klasiku", kada je takođe iskoristio lošu formu Luke Jovića, dok bi ovoga puta Srbin sigurno bio starter samo da nije korona virusa

Na kraju to nije bilo dovoljno Real Madridu da bi došao do pobede pošto je Đerar Moreno u 76. minutu izjednačio rezultat i postavio konačnih 1:1.

Zbog toga Viljareal čak ostaje ispred Reala na tabeli, ali sa mečom više...