BRAVO!

VRATIO SE MITROGOL U VELIKOM STILU: Skinuta je kletva, Srbin ponovo pogađa u Premijer ligi! (VIDEO)

Kako se snašao, ali ne i njegov tim...

Aleksandar Mitrović je konačno zaigrao od starta za Fulam i odmah pogodio!

Bio je u velikoj krizi "Mitrogol" još od septembra, nije ga hteo gol u Premijer ligi, potom je u martu ponovo postao stari u dresu reprezentacije Srbije za koju je dao PET golova. Povratak u pravu formu potvrdio je odmah u dresu londonskog kluba koji bije bitku za opstanak.

Mitrović se celu utakmicu protiv Aston Vile "tukao" sa Tajronom Mingsom, da bi onda u 61. minutu iskoristio veliki iks engleskog štopera i sam završio akciju golom.

Izašao je pred Martineza, prevario ga - i pogodio efektno, za karakterističnu proslavu!

Prošlo je 197 dana od kada je poslednji put zatresao mrežu u dresu Fulama, ali je njegova ekipa vrlo brzo ispustila prednost - za samo tri minuta.

Trezege je u 78. minutu savladao Areolu za 1:1, da bi posle velike greške Adarabioja isti igrač pogodio u odličnoj kontri - na pas Dejvisa, da bi posle toga Fulam potpuno potonuo i dozvolio Vili da za manje od deset minuta postigne tri gola.

Strelac za 3:1 bio je Votkins, čime je odložen san da Fulam izlazi iz opasne zone.