SRBIN SRUŠIO MOĆNI BAJERN! Šampion će zapamtiti FIlipa - sa DVA poteza ih bacio na kolena u Minhenu!

Srpski reprezentativac upisao gol i asistenciju u Minhenu

Izvor: Profimedia/Arne Dedert/dpa

Filip Kostić! Ime i prezime srpskog reprezentativca će dobro upamtiti svi u minhenskom Bajernu.

Sa golom i asistencijom je doneo pobedu Ajntrahtu na "Alijanc areni" - 2:1 (1:1).

Nije ni čudo što je Lacio bio spreman da mu ponudi sve da bi ga doveli u Rim. Verovatno sada i Bavarci žale što do tog transfera na kraju nije došlo...

Domaćin je poveo u 29. minutu. Robert Levandovski je asistirao, a Leon Gorecka je pogodio. Samo tri minuta kasnije je viđen novi pogodak. Kostić je namestio, a Martin Hintereger izjednačio. Sa tim rezultatom se otišl ona pauzu.

Imao je Bajern nekoliko odličnih prilika, pre svega Levandovski, ali ih nisu iskoristili. Onda je usledio pravi šok. U 83. minutu je Đibril So poslao loptu u prazan prostor, a Kostić majstorski matirao Manuela Nojera za pobedu!

Dobro će svi zapamtiti Filipa koji im je naneo prvi poraz u Bundesligi. U odličnom raspoloženju će doći u reprezentaciju za naredne obaveze sa Draganom Stojkovićem Piksijem.