PA ŠTA URADI, MAJSTORE? BIZARAN AUTOGOL ZA PAMĆENJE: Svi mu se smejali - ovako NE TREBA da ispucavate! (VIDEO)

Zanimljiva situacija se odigrala u niželigaškom fudbalu u Italiji.

Izvor: YouTube/Icaroplay/Printscreen

Neverovatna situacija sa fudbalskih terena dolazi nam iz italijanskih nižih liga.

Na utakmici Giviborga i Koregezea prošlog vikenda u tamošnjoj Seriji D, videli smo zaista bizaran autogol!

Koregeze je slavilo na gostovanju 2:1, a veliku pomoć u tome dao im je jedan protivnički igrač.

Sve se odigralo u 35. minutu, kada je Koregeze krenuo u napad, a domaći su želeli da započnu svoj. Golman nije najbolje ispucao jednu povratnu loptu, a ona je stigla do štopera i kapitena Alesija Grea.

I to pravo na volej! Grea je želeo da ispuca loptu što dalje od svog gola, ali se tako loše snašao da je ona završila u njegovoj nebranjenoj mreži!

Pogledajte ovaj sjajan autogol iz "voleja":

Bizaran autogol u Seriji D
Izvor: YouTube/Icaroplay

Grea se iskupio tri minuta kasnije kada je izjednačio na 1:1, ali njegova ekipa Giviborga je ipak izgbila, pošto je Koregeze u 93. minutu postigao pobedonosni gol.