SRBIN IZ BAJERNA SRUŠIO BARSELONU U LIGI ŠAMPIONA: Nemanja sa Ibrahimovićem za veliki preokret Bavaraca!

Nemanja Motika postigao dva gola u pobedi Bajerna protiv Barselone.

Nedavno je obukao dres mlade reprezentacije Srbije, a sada je srušio Barselonu u omladinskoj Ligi šampiona.

Nemanja Motika ima zaista veoma lep period iza sebe. Debitovao je za nacionalni tim, a sada je u dresu Bajerna pokazao da mogu ozbiljno da računaju na njega u budućnosti.

Vodio je svoj tim do velike pobede protiv Barselone, dao je dva gola i režirao veliki preokret - 3:2 (2:2).

Katalonci su poveli posle devet minuta igre imali dva gola prednosti golovima Aleša Garida i Viktora Barbere. Tada je na scenu stupio Motika, uz veliku pomoć Arijona Ibrahimovića.

Ovo je Nemanja Motika:

Ibrahimović je u 21. minutu asistirao prvo Džastinu Janiceku, a onda u 41. je uposlio Motiku koji je izjednačio pred odlazak na pauzu. U 50. minutu je Motika postigao gol za trijumf, ujedno je tako doneo i prvu pobedu svom timu u Ligi šampiona. Nažalost, neće ići u nokaut fazu, pošto su dalje prošle ekipe Benfike i kijevskog Dinama.

Inače, Nemanja Motika je rođen 20. marta 2003. godine, igra za drugi tim Bajerna i na devet mečeva ove sezone je dao čak 15 golova. Nije ni čudo što se u poslednje vreme dosta priča o tome da bi mogao da zaigra za seniorski tim Bajerna. Čeka se samo poziv Julijana Nagelsmana...