Uželeli su se

NEMAC HOĆE OVAKAV MANČESTER JUNAJTED! Ronaldo sve završio u 35. minutu, "đavoli" jure nazad u Top 4!

Još jedan rutinski trijumf. Na Old Trafordu su se uželeli ovakvih pobeda...

Mančester junajted rutinski je pobedio Barnli 3:1 (3:1) i nastavio povratak među četiri najbolje plasirana na tabeli. Kristijano Ronaldo je u 8. minutu primio loptu, ona se dokotrljala do Skota Mektominija koji je "iz prve" sa ivice kaznenog prostora poslao u mrežu i najavio kakva će biti noć na Old Trafordu.

Vođstvo domaćih rutinski je duplirano autogolom Bena Mija u 27. minutu, a onda je kraj utakmice "odsvirao" Kristijano Ronaldo u 35. minutu, vrativši u gol loptu koja se prethodno odbila o prečku.

Iako su gosti do poluvremena smanjili zaostatak golom veterana Arona Lenona, praktično nije ni bilo potrebe da se igra u nastavku, jer je bilo jasno da će Junajted mirno ostvariti još jedan trijumf pod komandom nemačkog stručnjaka.

Pod vođstvom Ralfa Ragnika i njegovog prethodnika Majkla Karika, "crveni đavoli" osvojili su 14 poena u poslednjih šest mečeva, dok su u prethodnih šest pod Ole Gunar Solskjerom uzeli samo četiri boda.

Srpski vezista Nemanja Matić odigrao je ceo meč.