Čekamo!

SJAJNE VESTI IZ MADRIDA - LUKA JE PRVI ŠPIC REALA! Benzema ne može, Jović je odabran da potopi "podmornicu"!

Autor Nikola Lalović

Sada je šansa da zablista, a ako to uspe, možda dobije šansu i protiv Mesija i Nejmara.

Izvor: Profimedia

Karim Benzema je povređen i veliko je pitanje hoće li se oporaviti na vreme za meč sa PSŽ-om u Ligi šampiona, a do tada će Luka Jović dobiti šansu!

Kako javlja "Mundo Deportivo" srpski napadač će predvoditi napada "kraljevskog kluba u meču sa Viljarealom koji počinje od 16:15.

Tim Karla Anćelotija gostuje "žutoj podmornici", a iako je na nekim prethodnim mečevima Anćeloti probao da igra bez klasičnog špica u nedostatku Benzeme, sada se ipak odlučio da od prvog minuta da šansu Joviću.

Srbin će predvoditi napad Reala, a po krilima će imati podršku Marka Asensija i Vinisijusa, dok će na klupi ostati Rodrigo, Bejl, Isko i Azar.

Jović je ove sezone u Primeri odigrao 12 mečeva na kojima je skupio tek 265 minuta, a za to vreme je postigao jedan gol i dva puta je asistirao.