ŠTA JE OVO!?

BRUKA! BARSA IH GAZI, A VINISIJUS SE BACA DA DOBIJE PENAL: Sramotno simuliranje Brazilca, a još gore je što se brani!

Vinisijus se nije proslavio u "El Klasiku" bez Benzeme.

Izvor: Arena sport/screenshot

Barselona je razbila Real Madrid u "El Klasiku" (4:0) i pokazala da će im naredne sezone biti daleko ozbiljniji konkurent za titulu, dok će na "Bernabeuu" razmišljati o tome koliko loše deluju kada na terenu nije Karim Benzema.

U prvom poluvremenu Dembele je napravio ršum u odbrani Real Madrida i asistirao za golove Obamejanga i Arauha, da bi u nastavku pogodili Tores i ponovo Gabonac koji je kao "precrtan" došao iz Arsenala. Za to vreme Real je malo toga pokazao, a najraspoloženiji igrač bio je Vinisijus.

Ipak, nije mogao da odmeni Bezemu i propisno se obrukao. Između prvog i drugog gola za Barselonu bio je u opasnom napadu, ali je po izlasku pred Ter Štegena odluči da se "baci".

I pre kontakta sa golmanom Barselone je poskočio i pokušao da odglumi prekršaj, ali kao da je zaboravio da se utakmice snimaju s desetinama kamera i da će sudija videti šta je uradio. Najgore od svega je što je Brazilac imao obraza da se raspravlja sa igračima Barselone i da tvrdi da nije simulirao.

Ono što je iznenađenje je da nije dobio ni žuti karton...