ISKORISTIO ŠANSU

REAL DEMONSTRIRAO SILU, JOVIĆ ASISTIRAO! Luka iskoristio šansu i poslao Radoju u drugu ligu!

Real je pobedio Levante i tako ga i zvanično izbacio iz Primere.

Real Madrid je već osvojio titulu, ali uprkos svemu tome ne planira da sklone nogu sa gasa. Nastavlja da igra u istom ritmu i da se priprema polako za finale Lige šampiona.

Demolirali su Levante (6:0) i tako poslali taj tim u Segundu. Luka Jović je dobio šansu, iskoristio je tako što je asistirao Vinisijusu za šesti gol na utakmici. U isto vreme je razočarao sunarodnika Nemanju Radoju koji je meč završio u 39. minutu.

Jović je u igru ušao u 75. minutu mesto Karima Benzeme i posle osam minuta je pokazao šta ume. Pratio je igru, poslao loptu u prostor ka saigraču, a Brazilac je još jednom dokazao da je u odličnoj formi.

Real se polako sprema za meč sa Liverpulom koji se igra u Parizu 28. maja. Pre svega toga će odigrati još dva ligaška meča, na gostovanju Kadizu, pa protiv Betisa kod kuće.