Hit

NENAD LALATOVIĆ OSVOJIO SMEDEREVO! Radnički ostvario NAJVAŽNIJU pobedu, a onda je on napravio ŠOU na stadionu (VIDEO)

Autori Mladen Šolak Nikola Lalović

Trener Radničkog ostvario veliki trijumf sa svojim timom, a onda ga proslavio na terenu.

Izvor: MN Press/Nikola lalović/printscreen

Radnički 1923 pobedio je Železničar iz Pančeva u Smederevu 3:1 i tako napravio veliki korak ka ostanku u Superligi. Za to će mu biti potrebno da u revanšu za četiri dana u Kragujevcu odbrani tu prednost i da definitivno ostane u društvu najboljih.

Radnički je u gradu na Dunavu pobedio golovima Voja Ubiparipa u 20. i 29. minutu, kao i Nedeljka Piščevića u 61. Jedini gol za Pančevce postigao je Petar Gigić iz jedanaesterca u 79. minutu. Revanš je zakazan za 29. maj.

Lalatović je u najavi ove utakmice naglašavao koliko mu je važno da sa Radničkim izbegne eliminaciju u Prvu ligu Srbije, a njegovu energiju osetili su svi na stadionu, pa je tako dobijao apauze i pozdrave čitave publike, posle meča se slikao sa navijačima, pa im se poklonio. Pogledajte.

Iako je prethodnih nedelja pisano o tome da će Lalatović da nastavi karijeru u Borcu iz Banjaluke, ali je on objasnio da ništa nije potpisao i da će posle baraža za opstanak prvo sesti za sto sa predstavnicima Radničkog.