HET-TRIK NEMANJE RADONJIĆA: Bomba, golčina, a onda je sudija rešio da mu sve pokvari! (VIDEO)

Autor Nikola Lalović

Nemanja Radonjić je uspeo da ima sjajno veče, ali je sudija rešio da mu ne dozvoli taj treći gol...

Izvor: Profimedia

Kako gazi Nemanja Radonjić! Postigao je het-trik u pobedi Torina nad Salernitanom 3:0, ali se to nažalost neće tako pisati. Nakon dva spektakularna pogotka usledio je i treći, ali je nažalost poništen zbog ofajsda! Dugo se gledao VAR i na kraju nije važio taj pogodak.

Prvi put je Radonjić postigao gol na ovom meču već u 41. minutu kada je raspalio po lopti sa ivice kaznenog prostora i pocepao mrežu rivala za 2:0. Drugi pogodak srpskog krilnog igrača stigao je u 50. minutu na startu drugog poluvremena. Raul Belanova je uputio pas u kazneni prostor, a Radonjić je sjajno završio akciju i pocepao mrežu rivala za 3:0.

Na kraju je i u 58. minutu savladao Giljerma Očou, ali je zbog minimalnog ofsajda taj pogodak poništen i Radonjić je ostao bez het trika. Pogledajte prvi njegov gol na meču: