Haos

POTPUNA LUDNICA U SRPSKOM FUDBALU! Dva gola u nadoknadi i PENAL posle kog je rešeno sve (VIDEO)

Autor Mladen Šolak

Vojvodina pobedila Javor u Novom Sadu po natopljenom terenu i u drami kakvu ne viđamo često u domaćem fudbalu.

Izvor: YouTube/Mozzart Bet Super liga Srbije

Vojvodina je pobedila Javor u Novom Sadu 2:1 tako što je postigla dva gola u nadoknadi drugog poluvremena! Ivanjičani su vodili od 30. minuta do 94, kada je napadač Vojvodine Radomir Milosavljević izjednačio i potpuno "otvorio" utakmicu. Nekoliko napada kasnije, sudija Marko Ivković dosudio je faul posle prekršaja Milana Ilića upravo na Milosavljeviću, a gol odluke postigao je Asmir Kajević, u devetom minutu nadoknade.

Vojvodina je ovim trijumfom zauzela osmo mesto na tabeli i stabilizovala se posle poraza od Spartaka u Subotici u prošlom kolu. Sa druge strane, Javor je doživeo četvrti poraz u poslednjih pet kola. Pogledajte pregled meča i burnu završnicu na "Karađorđu":

Vojvodina Javor

Navijači Vojvodine su na ovom meču okačili veliki transparent sa porukom podrške napadaču Džonatanu Bolingiju, kome se lekari bore za život nakon što je hospitalizovan u teškom stanju.