POGLEDAJTE!

SRBIN DAO GOLČINU U ATINSKOM DERBIJU! Gde je ova lopta prošla? Cican ostao u čudu! (VIDEO)

Majstorski gol srpskog reprezentativca Filipa Đuričića u gradskom derbiju.

Izvor: Sportklub/Screenshot

Srpski fudbaler Filip Đuričić postigao je maestralan gol u atinskom derbiju između Panatinaikosa i AEK-a, nakon čega se tribine "proključale". Đuričić je doveo Panatinaikos u vođstvo u 10. minutu kada je dobio loptu u prostor u kaznenom prostoru, na prvi pogled previše iskosa... Đuričić je iz vrlo teške pozicije odlučio da šutira i "probušio" je mrežu golmana Cicana Stankovića koji nije mogao da se odbrani od ovog udarca!

Svemu je prethodila i odlično dodavanje Joanidisa koji je osetio da srpski fudbaler iz tog ugla može da ugrozi gol Stankovića, makar asistencijom na drugu stativu. Pogledajte kako je Đuričić postigao gol za PAO!

Nešto kasnije, u 36. minutu, švajcarski reprezentativac Stiven Zuber je izjednačio rezultat na 1:1, dok vredi reći da Srbija na ovom meču pored Đuričića ima još tri predstavnika. Na klupi sede trener Ivica Jovanović i srpski reprezentativac Filip Mladenović, dok sa druge strane u dresu crno-žutih igra i Mijat Gaćinović.