OKRŠAJ BIVŠIH TRENERA VEČITIH PRIPAO MILOJEVIĆU! Nikolić DVA puta vodio i ispao iz Kupa

Miloš Milojević pobedio je Marka Nikolića u Ujedinjenim Arapskim Emiratima.

Okršaj dvojice bivših trenera Partizana i Crvene zvezde pripao je Milošu Milojeviću. Tim Marka Nikolića dva puta je vodio i na kraju je izgubio okršaj u četvrtfinalu Kupa u Ujedinjenim Arapski Emiratima. Al Vasl je posle velikog preokreta savladao Šabab Al Ahli Dubai sa 3:2. Meč prepun uzbuđenja, golova i preokreta pripao je gostima koji su tako prošli u polufinale.

Poveo je Nikolićev tim preko Bogdana Planića u 13. minutu, ali je Soufan Buftini samo tri minuta kasnije izjednačio i sa tim rezultatom se otišlo na pauzu. U 53. minutu je Azizjon Ganijev ponovo doneo vođstvo domaćinima, ali je Adama Dijalo u u 81. minutu ponovo vratio goste u igru. Potpuni preokret doneo je Fabio Lima u 87. minutu.

Podsetimo, Milojević je posle osvajanja duple krune sa Crvenom zvezdom otišao u Aziju i preuzeo Al Vasl. Sa druge strane Nikolić se spominjao kao potencijalni trener Partizana, ali je na kraju i on otišao u inostranstvo i preuzeo tim iz Dubaija.