FRKA PRED SVLAČIONICOM, ČEKALI SUDIJU! U Javoru ljuti zbog penala za Zvezdu, Ćurčić isključen!

Trener Javora Radovan Ćurčić oštro protestovao zbog penala dosuđenog za Zvezdu

Izvor: TV Arena sport/Screenshot

Javor i Crvena zvezda igrali su uglavnom monotoni meč do 38. minuta, kada je sudija Danilo Nikolić dosudio penal za goste posle igranja rukom jednog igrača domaćih. Ta odluka je naljutila sve u domaćem timu, najviše asistenta Milovana Milovića, koji je isključen.

Zvezda je do poluvremena dala još jedan gol i povela 2:0, a šef stručnog štaba domaćih Radovan Ćurčić i dalje se teško mirio sa Nikolićevom odlukom. Dobacivao mu je i tražio odgovore od sudije, dok su ga saigrači odvlačili i vukli u svlačionicu.

Posle ove situacije Ćurčić nije izašao iz svlačionice i došao na klupu, pa je pretpostavka da je u poluvremenu bio isključen zbog protesta.