Partizanova katastrofa! Dinamo Kijev ga pregazio i u Beogradu

Partizan ubedljivo poražen u meču protiv Dinamo Kijeva i na svom terenu - 0:3. U ukupnom skoru, 9:2 za Ukrajince.

MN Press

Fudbaleri Partizana večeras su u Beogradu, u revanš utakmici drugog kola kvalfikacija za Ligu šampiona, izgubili od Dinama iz Kijeva sa 3:0 (1:0). Partizan je u dve utakmice primio devet, a postigao dva gola, pa će nastup u Evropi nastaviti u trećem kolu kvalifikacija za Ligu Evrope, gde će mu protivnik biti Lugano.

Dinamo je poveo u 17 minutu golom Andreja Jermolenka, koji je iskoristio neverovatnu grešku fudbalera Partizana. Aldo Kalulu je želeo da vrati loptu golmanu, ali je umesto toga idealno asistirao napadaču Dinama. Prednost Ukrajinaca udvostručio je Vladislav Vanat iz jedanaesterca u 68. minutu, a konačan rezultat u nadoknadi vremena postavio je Oleksandar Karavajev.

21:54

Kraj utakmice, Partizan - Dinamo 0:3

Ukrajinci su preslišali crno-bele i u Humskoj i prošli u 3. kolo kvalifikacija za Ligu šampiona. Sa druge strane, crno-beli će u kvaiikacije za Ligu Evrope i tamo ih čeka Lugano.

21:50

Ukrajinci povećavaju na 3:0, nije bio ofsajd

Oleksandr Karavajev postavio je ubedljivih 3:0 za Dinamo u Humskoj i u ukupnom skoru ogromnih 9:2 za Ukrajince.

MN Press

21:23

Dinamo Kijev vodi 2:0 protiv Partizana

Ukrajinci u 68. minutu povećavaju prednost u Beogradu, udarcem iz jedanesterca. Strelac je bi Vladimir Vanat, napadač Dinama koji je i iznudio prekršaj.  U ukupnom skoru, rezultat je ogromnih 8:2 za Ukrajince.

MN Press

21:23

Penal za Dinamo Kijev!

Vanat je utrčao u kazneni prostor, sačekao start Svetozara Markovića i bio fauliran.

21:19

Može li Partizan da bar izbegne poraz?

20:33

Umalo 0:2 za Dinamo

Mikola Šeparenko gađao je sa ivice kaznenog prostora i promašio gol u 32. minutu, bio je jako blizu

MN Press

20:27

Partizanov poklon i Dinamov gol

Partizan Dinamo Kijev  YouTube/TV Arena sport

20:16

GOL, 0:1! Dinamo vodi od 16. minuta

Brz kontranapad Dinama nakon greške Kalulua na sredini terena doveo je do gola gostiju u 16. minuta. Levo krilo Andrija Jarmolenko je ostao sam sa golmanom Aleksandrom Jovanovićem i rutinski ga je matirao.

20:03

Stanojević uveo novinu u igru

Partizan prvi put ove sezone u formaciji sa tri štopera, trebalo bi da bude 3-4-2-1

19:57

Sastav Dinamo Kijeva u Hzumskoj

19:56

Crno-beli prvi put u novim dresovima

Tim Aleksandra Stanojevića nastupa protiv Dinama u novom Partizanovom dresu koji je predstavio nekoliko sati pre utakmice

19:55

Sastav Partizana - Mateuš Saldanja u špicu

19:48

Dobro došli u tekstualni prenos

Partizan u Humskoj igra protiv Dinamo Kijev posle ubedljivog poraza u Poljskoj u prvoj utakmici, 6:2. Realnost je da će Partizan u nastavku evropskog leta igrati protiv Lugana u kvalifikacijama za Ligu šampiona, a da ne bude tako crno-belima je potrebno apsolutno čudo u Humsko, pred praznim tribinama zbog kazne iz prošle sezone