Potpuni haos u srpskom fudbalu: Meč počeo, a onda je ceo tim seo na teren!

Fudbaleri Inđije protestovali su zbog neisplaćenih zarada...

Mozzart Bet Prva liga Srbije/Youtube

Novi skandal u srpskom fudbalu. Utakmica Prve lige Srbije između Radnika i Inđije u Surdulici prekinuta je već u prvom minutu meča. Glavni sudija Mladen Jakovljević dao je znak za početak meča, kapiten gostiju Slaviša Stojanović poslao je loptu ka protivničkim igračima i onda je on zajedno sa svim saigračima seo na teren.

Arbitar je odmah prekinuo meč, igrači domaćeg tima su samo stajali i čekali da vide šta se dešava. Fudbaleri Inđije odlučili su da na ovaj način iskažu protest zbog neisplaćenih zarada. Ostali su da sede na terenu oko minut i tako su poslali upozorenje čelnim ljudima u klubu.

Kada su ustali, sudija Jakovljević pokazao je žuti karton kapitenu Stojanoviću. Što se meča tiče, Radnik je slavio sa 5:0! Već u 11. minutu je Haris Hajdarević doneo vođstvo domaćinu, pa je u razmaku od četiri minuta na semaforu stajalo 3:0 golovima Daglasa Ovusua u 15. i Mateje Gašića u 19. minutu. Vukašin Bogdanović je pogodio u 38, da bi konačan rezultat postavio Hajdarević u 52. minutu.