Tokom ove nedelje, Partizan se rastao sa iskusnim krilnim centrom Stefanom Birčevićem, a on nije krio da je iznenađen zbog takvog raspleta.
Osvajač evropske, svetske i olimpijske medalje sa Srbijom je sada želja Igokee, a razgovoru za "Sport klub" otkrio je da će o narednom klubu pričati posle definitivnog rastanka sa Partizanom.
"Prvo mora da se reši situacija sa Partizanom. Crno-beli su raskinuli ugovor, moraju da se poštuju neke odredbe iz tog ugovora. Ima zainteresovanih, ali o tome detaljnije tek kada postanem slobodan igrač“, rekao je Birčević.
U slučaju da dođe u Laktaše, doskorašnji krilni centar crno-belih bi ojačao konkurenciju u novom timu Dragana Bajića
U dosadašnjem toku prelaznog roka, u Igokeu su došli Antabija Voler iz Mornara, zatim kapiten Mege Edin Atić, iskusni povratnik Marko Jošilo, a tu je i prošlosezonski plej Monaka, Entoni Klemons.
I ovog leta u Igokei ambiciozno prave tim, a Birčevića vide u svojim planovima.
Budite bolje informisani od drugih, PREUZMITE MONDO MOBILNU APLIKACIJU.
Zvezda nastavila sa porazima u Evroligi: Mirotić ponovo koban za crveno-bele
Crvena zvezda ispada iz Top 6 Evrolige: Partizan može da sustigne crveno-bele, pogledajte tabelu
Janis Sferopulos digao glas na konferenciji: Svi nas vide na F4, a mi u istoriji nemamo pobedu u plej-ofu
Mirotić otkrio zašto je tražio da igra protiv Zvezde: Zbog njega je Olimpija pobedila u Beogradu
Katastrofa za Crvenu zvezdu, Džoela Bolomboja izneli sa terena: Nije mogao da hoda, svi se uhvatili za glavu