Partizan je doveo prvo pojačanje od promene trenera. Došao je Džoš Perkins, koji je večeras imao svoj prvi trening sa timom.
Iako deluje da mu razgovor nije omiljena aktivnost, zna jednu stvar - Partizan mora da pobeđuje u svakoj utakmici.
"Tek upoznajem momke, jedva čekam da se bolje upoznamo. Zahvalan sam na prilici, a prvi utisci mi se sviđaju. Fokusiran sam na upoznavanje, na to da igramo dobro i da dobijemo svaku utakmicu. Razmišljam sad samo o Partizanu", rekao je Perkins.
On je kazao da ne zna mnogo o crno-belima i o istoriji, ali se konsultovao sa nekadašnjim saigračem i bivšim igračem Partizana, Najdželom Vilijams-Gosom.
"Znam da ima mnogo navijača i da je dvorana uvek puna. Moj bivši saigrač Najdžel Vilijams Gos je igrao ovde i preneo mi je utiske. Ne znam mnogo, ali jedva čekam da naučim o klubu. Pričali smo, rekao mi je da je ovo dobro mesto, svidelo mu se i rekao je da je dobra odluka da dođem ovde", ispričao je plejmejker Partizana.
Za oko dve nedelje crno-bele čeka duel sa Lokomotivom, čiji je Gos novi igrač.
"Je l' tako? To je velika stvar. Čestitam mom bratu na novom poslu i jedva čekam da ga vidim. Nisam ga dugo video", rekao je Perkins.
Budite bolje informisani od drugih, PREUZMITE MONDO MOBILNU APLIKACIJU.
Zvezda nastavila sa porazima u Evroligi: Mirotić ponovo koban za crveno-bele
Crvena zvezda ispada iz Top 6 Evrolige: Partizan može da sustigne crveno-bele, pogledajte tabelu
Janis Sferopulos digao glas na konferenciji: Svi nas vide na F4, a mi u istoriji nemamo pobedu u plej-ofu
Mirotić otkrio zašto je tražio da igra protiv Zvezde: Zbog njega je Olimpija pobedila u Beogradu
Katastrofa za Crvenu zvezdu, Džoela Bolomboja izneli sa terena: Nije mogao da hoda, svi se uhvatili za glavu