Svi događaji
Od najnovijeg
23:35

MVP, MVP

Heroj pobede je Dejan Majstorović! Ubacio je četiri šuta za dva poena i postigao devet od 19 poena Srbije. Bio je izuzetno inspirisan i povukao je naš tim ka jako bitnom uspehu u Parizu. Meč je bio prekidan zbog kiše, ali srećom posle polučasovnog prekida polako su se sticali uslovi da se utakmica nastavi.

Profimedia/BELGA PHOTO TOM GOYVAERTS

23:31

Gotovo je, Srbija je pobedila Francusku!

Konačan rezultat je 19.16 za naš tim, koji je ostvario treći trijumf na turniru u četiri utakmice! Do nedelje ga očekuju još tri meča u kojima će "juriti" neko od prva dva mesta na tabeli, za direktan plasman u polufinale Olimpijskih igara.

23:28

DEJAN MAJSTOROVIĆ!

Pogodio je još jednom "dvojku", za vođstvo Srbije 19:16 na pola minuta do kraja!

Idemo dalje, Srbija vodi 17:14!

Još minut i po do kraja! Dejan Majstorović pogodio je još jednu dvojku!

23:17

Poslednja informacija!

Prema poslednjim informacijama, meč neće biti nastavljen pre 23.35. U međuvremenu, deluje da organizatori spremaju teren za povratak igrača.

Teren je pokriven, svi čekaju

Kada stane kiša, utakmica će biti nastavljena i biće odigrana poslednja dva i po minuta. Srbija vodi 13:10.

22:53

Prekinut meč Srbije!

Ne može da se nastavi meč basketaša zbog kiše na 2:25 do kraja! Kiša je zaustavila utakmicu.

22:52

Dejane, Majstore!

Majstorović pogađa sa distance, za vođstvo Srbije 13:10 na 2:44 do kraja utakmice

22:50

U igri smo, Stojačić!

Prodor i pogodak Strahinje "Brke" Stojačića za 10:10 na 3:46 minuta do kraja

strahinja stojačić

22:47

Koš za koš, Francuzi vode 9:7!

Žil Rambo pogodio je za značajnu prednost domaćih, 9:6 na 4:26 do kraja. Usledio je pogodak Vasića za "minus 2"

22:44

Žestoka borba - 5:5!

Marko Branković izjednačio je na 5:5, na 5.51 do kraja.

22:41

Preokret Francuza, vode 3:2

Frenk Seguela pogodio je za Francuze na 7:14 minuta do kraja, za preokret

22:37

Srbija vodi 2:0, Majstorović nas "upisuje"

Strahinja Stojačić
YOAN VALAT/EPA

22:34

Sistem takmičenja u Parizu

U turniru u basketu 3x3 učestvuje osam reprezentacija i dve prvoplasirane otići će direktno u polufinale, dok će naredne četiri u četvrfinale. Zato je svaki meč bitan, a ovaj večerašnji ima posebnu psihološku težinu posle velikog kiksa protiv Kine.

22:32

Oni igraju za Srbiju!

Naš timnastupa u sastavu Marko Branković, Strahinja Stojačić, Dejan Majstorović i Mihailo Vasić, koji je u meču protiv Sjedinjenih Država doživeo povredu nosa posle izuzetno bolnog udarca u lice.

22:28

Srpski basketaši opet na terenu

Posle šok-poraza od Kine, srpski basketaši ponovo su na terenu od 22.35 i igraju protiv domaćina, Francuske!