Slušaj vest

Srpski košarkaški reprezentativac Vasilije Micić objavio je danas fotografiju na Instagramu na kojoj se vidi da putuje se beogradskog aerodroma "Nikola Tesla" i to za Atinu, što je dodatno zagolicalo maštu navijača koji čekaju da vide gde će nastaviti karijeru.

Vasilije Micić na aerodromu, putuje za Atinu.
Foto: Instagram/vasamicic13

Upravo su se i Olimpijakos i Panatinaikos pominjali kao njegovi potencijalni klubovi, međutim i dalje nema konačnog dogovora gde će nastaviti karijeru nakon otkaza u Finiksu.

Za njega je zapravo zainteresovan skoro svaki od 20 klubova Evrolige, a u poslednje vreme najviše su ga spajali sa pomenutim klubovima iz Grčke, pa Real Madridom, Crvenom zvezdom, Hapoelom iz Tel Aviva, kao i Dubaijem. Takođe, spekulisalo se i da će u Fenerbahče.

Da li je ovo razlog dolaska u Atinu?

Prema nekim informacijama, Vasilije Micić u Atinu putuje zbog toga što će učestvovati na 3x3 turniru u Atini koji organizuje inače Jorgos Printezis, međutim nije još poznato da li će baš igrati - ili imati neku drugu ulogu.

U svakom slučaju, navijači će pratiti svaki njegov potez na društvenim mrežama kako bi uspeli da otkriju gde nastavlja karijeru.

BONUS VIDEO:

00:08
Vasa Micić stigao na proslavu Izvor: Kurir televizija