Slušaj vest

KK Partizan okačio je posle pobede protiv Bajerna objavu na društvenim mrežama posvećenu bivšem treneru, Željku Obradoviću.

"Obradović Željko", napisali su samo crno-beli, uz video-snimak svojih navijača dok kliču "Žocovo" ime.

U napetom prvom meču posle Obradovićevog odlaska, Partizan je pobedio Bajern i podigao se na tabeli Evrolige sa trenutnim skorom 5-9. Ekipa i vršilac dužnosti trenera Mirko Ocokoljić dočekani su zvižducima i navijači su čak negodovali pri koševima pojedinih igrača crno-belih.

Ipak, ekipa je u tako naelektrisanom i nikad viđenom ambijentu našla mir u trećoj četvrtini i na čelu sa Tajrikom Džounsom, Duejnom Vašingtonom i Nikom Kalatesom preuzela kontrolu nad utakmicom i rezultatom, sve do petog trijumfa u Evroligi.

Navijači su na početku meča klicali Željku Obradoviću uz zvižduke i uvrede na račun igrača i predsednika Ostoje Mijailovića, a uz himnu crno-belih čitava dvorana je podigla slike sa likom "Žoca". Pogledajte:

Transparenti za Željka Obradovića na Partizan Bajern Foto: MN Press