Slušaj vest

Crvena zvezda u utorak dočekuje Valensiju (20 časova) i zbog Evropskog prvenstva u vaterpolu i zauzetosti Arene utakmica se igra u "Pioniru". Zbog toga su crveno-beli putem klupskog sajta pozvali navijače sa sezonskim ulaznicama da se prijave za tu utakmicu i sada je prijavljivanje završeno.

"Kapacitet dvorane je 8.000, prijavljeno je 7.896 vlasnika sezonskih karata, što znači da će kapacitet biti dovoljan da primi sve evidentirane sezonske karte u utorak uveče. Svi navijači koji su se prijavili putem ankete na zvaničnom sajtu kluba mogu da prisustvuju utakmici, dok oni koji nisu prijavljeni neće biti uneti u sistem. Zahvaljujemo se svima na razumevanju i pomoći u ovoj utakmici", stoji u saopštenju.

Pariz - Crvena Zvezda  Foto: EPA/MOHAMMED BADRA

Pored toga su imali i molbu za sve one koji budu prisustvovali meču protiv španskog kluba.

"Želimo da uputimo apel svim navijačima i da zamolimo sve one koji budu prisutni na utakmici da navijaju fer, sportski i da budu prava podrška klubu. Budite posvećeni samo i isključivo podršci crveno-belima kako bismo zajedno izborili pobedu. Kapije dvorane biće otvorene dva sata pre početka i apelujemo na sve da dođu na vreme, da uđu što ranije i da navijaju sportski, fer i korektno", zaključuje se u saopštenju, uz fotografiju koja pokazuje na koji način navijači mogu da uđu.

Ulaz navijača Crvene zvezde za meč sa Valensijom
Foto: KK Crvena zvezda

Vaše mišljenje nam je važno - ostavite nam komentar, nije potrebna registracija!

BONUS VIDEO:

01:58
Kvinsi Miler: Zvezda moze na Fajnal for Izvor: Mondo/Jelena Bijeljić