Slušaj vest

Crvena zvezda pobedila je Kluž u Pioniru (86:76). Posle važne pobede u ABA ligi je Saša Obradović došao na konferenciju za medije i tamo je dobio i pitanje o Jagu dos Santosu. Pre nekoliko dana je brazilski plejmejker dobio sporazumni raskid saradnje sa klubom, pa je prešao u Virtus iz Bolonje.

"Došlo je tako. To je bila odluka celog stručnog štaba. Gledali smo i šta je u interesu kluba. To je to", rekao je Obradović.

Jago dos Santos Foto: Dragana Stjepanovic/© MN press, all rights reserved, MN Press, Dušan Milenković / ATA images

Sada tu poziciju pokrivaju Kodi Miler-Mekintajer i Stefan Miljenović, dok organizator igre može da bude i Tajson Karter.

"Karter? Još mu fale noge. Očigledno je. To je neko ulaganje koje traje. Sigurno da mu je potrebno još vremena. U nekim momentima kada igra, može da pruži kvalitet", poručio je Obradović i dodao da je sa Izunduom sve u redu i da Mekintajer nije igrao jer je dobio poštedu pred meč sa Realom.

Vaše mišljenje nam je važno - ostavite nam komentar, nije potrebna registracija!

BONUS VIDEO:

00:54
Saša Obradović o izjavi za lakši trening Izvor: MONDO