Slušaj vest

Srpski košarkaš Nemanja Nedović proveo je prošlu sezonu u Monaku, koji je preuzeo njegov ugovor iz Crvene zvezde. Činilo se da se njegova ugovorna obaveza na Malom Kalemegdanu završila, međutim Nedović je zapravo bio na pozajmici, a na papiru stoji da ima još godinu dana saradnje sa crveno-belima.

"Ne znam, rano je, tek je počelo leto. Imam ugovor sa Crvenom zvezdom za sledeću sezonu, ali videćemo. Znaće se mnogo viiše u narednih nekoliko nedelja", rekao je nedavno Nedović i time stavio upitnik iznad svoga statusa.

Da li će Nedović igrati za Zvezdu?

Nemanja Nedović Foto: MN Press, Kurir/Petar Aleksić

Šanse da Nedović opet obuče dres Crvene zvezde nisu velike, piše "Mozzart Sport". Iako je ovog leta zatišje na Malom Kalemegdanu, stiglo je tek jedno pojačanje u vidu Krisa Džounsa i sve je manje igrača na tržištu, utisak je da novi trener Ibon Navaro nema Nedovića u planovima.

Za sada se više naginje ka raskidu ugovora sa Nedovićem, čak iako je novi direktor kluba Miloš Teodosić njegov blizak prijatelj. Sve bi trebalo da bude poznato u narednim danima, ali kako sada stvari stoje - teško da će doći do preokreta.

Trenutno, Zvezda na bekovskim pozicijama ima Džareda Batlera, Tajsona Kartera, Krisa Džounsa, Stefana Miljenovića i mladog Nikolu Đurišića, a čeka se još prvi plejmejker. U takvoj konstelaciji deluje da nema prostora za Nedovića, iako je Zvezda htela da naredne sezone ima više domaćih igrača.

Vaše mišljenje nam je važno - ostavite nam komentar, nije potrebna registracija!

BONUS VIDEO:

00:27
Nemanja Nedović o Zvezdi Izvor: MONDO/Nemanja Stanojčić