Bivši NBA insajder, koji se nedavno pokuvao iz svog posla, Adrijan Vojnarovski nalazi se u Beogradu. A, povod za dolazak u prestonicu Srbije bio je Evroligin "NextGen" turniru koji se igra u dvorani Aleksandar Nikolić.
Bivši novinar ESPN je nakon povlačenja sa malih ekrana otkrio da će se posvetiti momentima u životu koji njemu lično znače. A, verovatno je to i uživanje u igri mladih i talentovanih igrača u Evropi, pa je zbog toga rešio da mu jedna od stanica bude i Beograd.
Vojnarovski je početkom decembra otkrio razloga povlačenja iz novinarstva. Reporter je najpre u septembru šokirao svet odlukom da više neće obavljati svoj posao, a potom je otkrio i da ima rak prostate.
"Kad čujete rak, razmišljate da on prolazi kroz vaše telo kao Pekmen", rekao je novinar. "Rak prostate uglavnom ostaje ograničen na prostatu i sporo raste. To me je navelo da se setim toga da posao nije sve. Na kraju će to biti samo vaša porodica i bliski prijatelji", tada je rekao.
BONUS VIDEO: