Penjaroja pogledao Partizanovu statistiku, pa rekao samo jedno: "Nemoguće je ovako, nemoguće"

Trener Partizana nema dilemu šta je najviše falilo u ubedljivom porazu od Monaka
Foto: TV Arena sport/Screenshot

Trener Partizana Đoan Penjaroja kratko se obratio javnosti posle ubedljivog poraza od Monaka. Na intervju u miks-zoni došao je sa statistikom utakmice u ruci i gledao ju je dok je razgovarao sa lokalnom reporterkom.

Nakon što je konstatovala da je već na poluvremenu situacija bila veoma komplikovana za njegov tim, jer je Monako vodio 54:39, Penjaroja se saglasio sa tom ocenom.

"Da, veoma komplikovano, igrali smo veoma loše u prvom delu, u trećoj četvrtini smo se malo popravili. Bilo je nemoguće da igramo bez energije u ovom takmičenju. Nemoguće je na ovom nivou", rekao je on kratko.

Partizan posle petog poraza u nizu ostaje poslednjeplasirani na tabeli Evrolige i pred njim je još jedno teško gostovanje, Barseloni u petak. Na tom meču imaće podršku Tonija Džekirija, svog najnovijeg pojačanja iz CSKA Moskve

Bonus video: 

This browser does not support the video element.

Penjaroja o Tajriku Džounsu Izvor: MONDO/Nemanja Stanojčić