Okončana saga: Šarunas Jasikevičius napustio Dubai

Trener Fenerbahčea Šarunas Jasikevičijus napustio je Dubai
Foto: X/@keremkolukisa

Posle nekoliko dana straha da li će uspeti da se vrati u Istanbul, trener Fenerbahčea Sarunas Jasikevičijus napustio je Dubai. Glavni strateg šampiona Evrolige bezbedno se sleteo u Tursku, letom Frankfurt - Istanbul.

Zbog situacije na Bliskom istoku, Jasikevičijus je ostao zarobljen u Dubaiju. Fenerbahče je potvrdio da radi na bezbednom povratku trenera, a 3. marta uveče Jasikevičijus je uspeo da se vrati u Istanbul.

Trener Fenerbahčea je iskoristi kratku pauzu u Evroligi, zbog FIBA prozora i rešio da odmor provede u Dubaiju. Na istom mestu su boravili i Armando Bejkot, kao i timski fizioterapeut Haime Capelja, dok je sportski direktor Ugur Ozan Sulak prisustvovao kvalifikacionom turniru za mlade Evrolige.

Bonus video: 

This browser does not support the video element.

Doček Šarunasa Jasikevičijusa Izvor: MONDO/Tijana Jevtić